ZYRTARE/ Tirana prezanton trajnerin e ri, Bledi Shkëmbi është timonieri i ri i bardhebluve

zyrtare tirana prezanton trajnerin e ri bledi shkembi eshte timonieri i ri i bardhebluve
Klubi i Tiranës ka zyrtarizuar sot Bledi Shkëmbin si trajnerin e ri të bardhebluve. Tekniku i cili më parë në Superiore ka drejtuar Teutën dhe Dinamon, tanimë merr drejtimin e ekipit kryeqytetas, në pankinën e lënë bosh pas largimit të Erbim Fagut.

shkembi

NJOFTIMI I TIRANËS

Klubi i Futbollit Tirana njofton zyrtarizimin e trajnerit Bledi Shkëmbi në krye të pankinës bardh’ e blu.

Pas një eksperience të gjatë si lojtar i spikatur dhe trajner që e njeh mirë Superioren, klubi ka vendosur t’i besojë Shkëmbit statusin e trajnerit të ekipit të parë të KF Tirana.

Klubi i Tiranës i uron mirëseardhje dhe shumë suksese në këtë rrugëtim!

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts