Zyrtarët e QUINT-it takojnë Osmanin, çfarë u diskutua në takim

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka nisur një takim me ambasadorët e shteteve të QUINT-it, ku po marrin pjesë edhe kryeministri Albin Kurti dhe kryeparlamentari Glauk Konjufca. Temë e takimit të sotëm është procesi i anëtarësimit të Kosovës në Këshillin e Evropës. Edhe në bisedën e fundit, të cilën e kishte Presidentja me Jim O’brien, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts