Shkuan për të kapur të riun që kishte thyer masën e ‘arrestit shtëpiak’, dhunohen dy oficerë të policisë. Çfarë ndodhi sot në Sarandë

Shkojnë për të kapur një person që kishte thyer masën e sigurisë, dhunohen dy oficerë të policisë së Sarandës. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme. Oficerët e policisë kanë pikasur 23-vjeçarin Perikli Naci jashtë banesës së tij. Ndaj Gjykata e Gjirokastrës kishte vendosur masën e sigurisë “Arrest në shtepi” për “prodhim dhe shitje të lendeve narkotike”. […]

Read more
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com