EKSKLUZIVE/ Ndryshime në stafin e Dinamos, ja kush mund të largohet

Tek Dinamo priten të bëhen disa ndryshime. Gjatë orëve te fundit është marrë vesh se mund te largohen disa nga pjesëtarët e stafit të kryeqytetasve.

DINAMO

Ata që priten të largohen janë zëvendës trajneri Françesko Vito Belo, përgatitës atletik Daniele Nervi i cili ka qenë pjesë e Apolonisë në Superiore. Gjithashtu pritet të largohet dhe trajneri i portierëve Florian Ristani. Trajneri Blendi Shkëmbi do të qëndrojë në krye të ekipit.

Për momentin Dinamo nuk ka bërë asnjë reagim zyrtar dhe priten të reja në ditët në vijim.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.