Shtatë firo deri tani, skuadra e Kukësit mbetet “gropë”


Në fakt, gjatë kësaj periudhe në Kukës është folur vetëm për largime, të cilat kanë lënë një “gropë” jo të vogël në skuadër. Për ta nisur me golashënuesin Patrik Eze dhe duke vijuar me mesfushorin Vesel Limaj.

Kukesi6

Më herët u larguan edhe Numan Kurdiç dhe Gudberg Kuper, si edhe Mehdi Hetemaj dhe Mate Tsintsadze. I pari që ndërpreu marrëdhënien disa javë para mbylljes së kampionatit ishte edhe braziliani Leira.

Mësohet se kësaj liste do t’i shtohen edhe të tjerë dhe drejtuesit do të mbajnë në skuadër vetëm ata që do të jenë pjesë e projektit të ri.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.