Të shtëna me armë zjarri në një kompleks zyrash në Kaliforni, të paktën 4 viktima, mes tyre dhe një fëmijë

SHBA

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në SHBA, duke lënë të paktën katër të vdekur.

Nga të dhënat e para, raportohet se të shtënat janë shënuar në një kompleks zyrash në Kaliforni.

Ndërkohë, bëhet e ditur se mes viktimave është edhe një fëmijë. Nuk ka ende detaje mbi sulmin me armë, por së fundmi SHBA është tronditur disa herë nga sulmet terroriste.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.