VIDEO/ Mesfushori i Interit vazhdon festën pas fitores, bën një kërcim sensual me… Shrekun

Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, duket se ende nuk i ka dalë qejfi pas triumfit përballë Veronës në fundjavë.

vidal

Në një video komike të shpërndarë në “Tik Tok”, kilian shfaqet duke kërcyer një këngë të Majkëll Xhekson dhe duke përdorur një efekt që përpara tij del personazhi i animuar Shrek.

Kërcimi duket shumë sensual, duke e bërë këtë video virale në të gjithë mediat italiane dhe jo vetëm.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.