Aksident në Korçë, makina përplaset me motorin, plagoset një nga shoferët

Një aksident është raportuar në Dvoran të Korçës. Në aksident janë përfshirë një automjet dhe një motor. Sipas informacioneve bëhet me dije se nga aksidenti ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, i cili ka marrë plagë në krahë dhe në këmbë.

I plagosuri është shoqëruar nga policia për procedura të mëtejshme hetimore. Sakaq policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts