Basha poston foton me Kurtin menjëherë pas votimit për Kosovën në KiE: E gjithë energjia tek hapi tjetër

basha poston foton me kurtin menjehere pas votimit per kosoven ne kie e gjithe energjia tek hapi tjeter
basha poston foton me kurtin menjehere pas votimit per kosoven ne kie e gjithe energjia tek hapi tjeter

Pas votimit në Asamblenë e Këshillit të Evropës për pranimin e Kosovës në këtë organizëm, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka postuar një foto në rrjetet sociale me kryeministrin Albin Kurti.

“Me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti duke ndarë gezimin e kësaj arritje të madhe për Kosovën. Tani e gjithë energjia tek hapi tjetër që uroj dhe shpresoj në maj t’i vendosë vulën përfundimtare anëtarësimit të Kosovës në Këshillin e Europës”, shkruan ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts