Gates flet për herë të parë për divorcin

23:53 13/07/2021

Miliarderi e sheh veten fajtor për ndarjen me ish-bashkëshorten Melinda

Me ne fund Bill Gates thyen dhe flet për divorcin . Pas fjalimit të mbajtur për ndryshimin e klimës në takimin vjetor të biznesmenëve dhe politikaneve në Wall Street dhe Silicon Valley në SHBA miliarderi u pyet nga reporterët për ndarjen e bujshme.

Ai në thelb po i referohej faktit që divorci ishte faji i tij. Ai dukej pak emocional për këtë. Ishte gati gati të qante”, u shpeh një nga pjesmarrësit në këtë takim, sipas “New York Post”.

Burimi shtoi se Gates nuk e përdori fjalën “marrëdhënie ” kur fliste për fundin e martesës së tij. 

Sidoqoftë, jo të gjithë të pranishmit u impresionuan nga qëndrimi i Gates. Pas njoftimit të divorcit të tij nga Melinda, po qarkullojnë zëra për Gates se ai është i paqëndrueshëm emocionalisht.

Ndërkohë që nuk dihen të sakta shkaqet e ndarjes.

Klan News

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *