VIDEO/ I ra të fikët, Veliaj dhe Abrija i vijnë në ndihmë qytetares në aeroportin e Hannoverit

video i ra te fiket veliaj dhe abrija i vijne ne ndihme qytetares ne aeroportin e hannoverit
video i ra te fiket veliaj dhe abrija i vijne ne ndihme qytetares ne aeroportin e hannoverit

Një qytetar ka xhiruar kryebashkiakun Erion Veliajn dhe ish-drejtorin e Burgjeve Admir Abrija teksa nxitojnë të ndihmojnë në aeroportin e Hannoverit një grua që pësoi debulesë dhe u rrëzua në radhën e embarkimit.

Sikurse shihet edhe nga video, Veliaj dhe dhe Abrija e kanë ndihmuar zonjën të ulet në karrigen e pritjes së udhëtarëve në aeroport për t’u qetësuar.

Video duhet të jetë xhiruar dy ditët e fundit, ku kryebashkiaku Veliaj ishte në Gjermani për të marrë pjesë në Panairin e Teknologjisë që u zhvillua në Hanovër të Gjermanisë ku u prezantuan projekte për Zonën e Lirë Ekonomike të Tiranës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts