Ç’po ndodh? Pamje e pazakontë në fabrikën e Birra Korça (VIDEO)

cpo ndodh pamje e pazakonte ne fabriken e birra korca video
cpo ndodh pamje e pazakonte ne fabriken e birra korca video

Birra Korça e cila njihet si birra lider e tregut vendas prej afro një shekull, birra e parë 100% shqiptare, vjen sërish me risi.

E dini çfarë do të thotë të përjetosh magjinë e prodhimit të një tradite të vjetër, e kombinuar me teknologjinë më të fundit?

Shpjegimin e gjeni në këto pamje.

[embedded content]

Kjo video e mahnitshme na çon në zemër të qytetit të Korçës, ku bukuria e peisazhit takon artin e birrës së shkëlqyer Korça.

Për herë të parë shikoni fabrikën e Birrës Korça nga ajri, ndërsa linja e prodhimit vjen në jetë nëpërmjet teknologjisë 3D në një spektakël të jashtëzakonshëm vizuan.

Klikoni videon për t’u zhytur në botën e mrekullueshme të birrës.

[embedded content]

Së shpejti vijmë me pamje nga qytetet e tjera ku shpërndahet Birra Korça.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts