Kurti mblodhi Këshillin e Sigurisë, ekspertët: Të fillohet me përgatitje të rezervistëve të ushtrisë, policisë dhe strukturave tjera

Këshilli i Sigurisë së Kosovës i drejtuar nga kryeministri Albin Kurti ka mbajtur të dielën një mbledhje, ku temë kryesore ishte sulmi i Iranit ndaj shtetit të Izraelit Ish-ushtaraku, Ismet Ibishi, ka thënë se mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës pas ngjarjeve në Lindjen e Mesme është një mënyrë dhe rregull i pashkruar, që […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts