U mbyt në lumin Buna, gjendet pas 5 orësh kërkime trupi i 75-vjeçarit

Një i moshuar ka humbur jetën sot në Shkodër pas u mbyt në lumin Buna, ndërsa policia ka arritur që pas më shumë se 5 orësh kërkime të gjejë kufomën.

Mësohet se trupi i 75-vjeçarit N. Ç. u konstatua pa shenja dhune pasi u gjet nga polumbarët.

Sakaq, trupi i pajetë i shtetasit N. Ç. u dërgua në IML, për kryerjen e ekzaminimeve të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion shtesë

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë mëngjesin e sotëm, sipas të cilit, dyshohej se ishte vetëmbytur në lumin Buna, shtetasi N. Ç., 75 vjeç, ju bëjmë me dije se:

Pas më shumë se 5 orësh kërkime të pandërprera, shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër gjetën në rrjedhën e lumit Buna, trupin e pajetë të 75-vjeçarit, i cili nga këqyrja, u konstatua pa shenja dhune.

Trupi i pajetë i shtetasit N. Ç. u dërgua në IML, për kryerjen e ekzaminimeve të mëtejshme.

Vijojnë hetimet për të dokumentuar me prova ligjore rrethanat e kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts