AAK dhe NISMA nënshkruajnë marrëveshje për koalicion parazgjedhor, zbardhet përmbajtja

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe NISMA kanë lidhur koalicion parazgjedhor. Kjo u bë e ditur përmes një konference për media. Haradinaj tha se bashkimi i tyre vjen si pasojë e një ndjenje të përgjegjësisë ndaj qytetarëve të Kosovës, të cilët, sipas tij, janë anashkaluar dhe madje braktisur në disa raste nga ekzekutivi aktual. “Ne […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts