Aksident në aksin Kuçovë-Kozare, 33-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe përplaset me trafikndarësen, përmbyset makina

Një aksident është raportuar këtë të hënë në aksin Kuçovë-Kozare. Një automjet është përmbysur në mes të rrugës. Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi 33-vjeçari A.H i cili është transportuar në spital.

Dyshohet se mjeti ka ishte duke qarkulluar me shpejtësi dhe i riu më pas ka humbur kontrolli në një kthesë dhe për pasojë është përplasur me trafikndarësen.

[embedded content]

Aksident Ne Berat

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts