Bankieri e la në mes të dasmës se nusja e kishte tradhtuar, flet sipërmarrësja italiane: Ishte farsë, çdo gjë e organizuar nga ai

11:31 12/08/2023

Cristina Seymandi priste të martohej. Dasma po realizohej me sukses, derisa ish-partneri i saj tashmë, bankieri Massimo Segre, në mes të dasmës i bëri të ditur që ajo e kishte tradhtuar.

Sipërmarrësja ngeli e habitur pasi ajo natë e shënuar për të, kur në të njëjtën ditë kishte edhe ditëlindje, mësoi se po ndahej.

“Unë tradhtare? Me çfarë baze… njerëzit që përmendi janë të gjithë fantazma. E vërteta do të dalë. Më vjen më shumë keq për të se për veten. Pastaj edhe për gjithë të tjerët që u përfolën në këtë histori dhe që nuk kanë të bëjnë fare. Do të mendoj nëse do ta mbroj veten në çështje civile apo penale”, tha Seymandi pas ndarjes.

Dhe duket se fillimisht ka qenë e tronditur. Por me kalimin e ditëve e ka marrë veten.

“Pas festës nuk fjeta. Ishte si një dush i ftohtë. Por tani po, fle. Po filloj të jetoj me shkëputjen e duhur. Ishte një farsë”, tha ajo.

Këto i ka shprehur në një intervistë për mediat italiane.

“Kur u largua dhe ishte në shtëpinë e vet, u desh ta bënte i shoqëruar me 4 bodigardë. Kishte orkestruar çdo gjë”, tha sipërmarrësja nga Torino që deklaroi se “duhen shumë gjëra që ta përulin”.

Ngjarja në fjalë ndodhi në ceremoninë e dasmës së tyre, e cila ishte shtyrë dy herë për shkak të pandemisë së Covid-19. Para 150 të ftuarve, bankieri i njohur i bëri të ditur nuses se ajo e kishte tradhtuar me avokatin.

“Të lë në lirinë tënde të dashurosh kë të duash, veçanërisht avokatin tënd”, shprehej ai.

Pasi Segre e ftoi të shkonte në Mikonos me të dashurin e ri, u largua nga festa.

“Më falni dhe natën e mirë”, tha ai i qetë.

Ndërsa Seymandi mohon diçka të tillë.

“Duhej të ishim larguar bashkë pas festës. Valixhet ishin gati. Nëse shkoj në Mikonos do iki vetëm”, tha ajo./tvklan.al

Të ngjashmeBurimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne :bopta sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts