“Mosha është një numër”, njihuni me gjyshet e gjyshërit që edhe 20-vjeçarët i kanë zili (FOTO)

A e keni dëgjuar shprehjen mosha është një numër? Me siguri që po, por mediat e huaja kanë ilustruar raste, që janë një dëshmi e kësaj shprehjeje.

Në fotot e publikuar prej tyre, shihet një gjyshe 84-vjeçare duke festuar ditëlindjen në shoqërinë e striptistëve, një tjetër gjyshe shihet duke bërë sparkatën, ndërsa një tjetër, duke drejtuar një motor të shtrirë.

Nuk mungojnë në këtë fotogaleri edhe gjyshërit.

Një i moshuar, akrobat, shihet teksa bën ushtrime gjimnastikore në tubën mbajtëse të urbanit.

Ndërsa një tjetër, i apasionuar pas sërfit, shfaqet teksa “vallëzon” lehtësisht me dallgët gjigante.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.