E rëndë në Elbasan/ Ndalohen dy burra, dyshohet se kanë kryer marrëdhënie seksuale me një 31-vjeçar me aftësi të kufizuara

e rende ne elbasan ndalohen dy burra dyshohet se kane kryer marredhenie seksuale me nje 31 vjecar me aftesi te kufizuara
e rende ne elbasan ndalohen dy burra dyshohet se kane kryer marredhenie seksuale me nje 31 vjecar me aftesi te kufizuara

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan ndaluan me iniciativë shtetasit B. J., 44 vjeç, banues në Elbasan dhe R. B., 59 vjeç, banues në fshatin Mengël, pasi më datë 15.04.2024, në ambientet e Policisë, është paraqitur një shtetase 60-vjeçe (bashkë me djalin e saj 31 vjeç), e cila ka kallëzuar se shtetasit B. J. dhe R. B., më datë 04.04.2024, kanë kryer marrëdhënie seksuale me djalin e saj 31-vjeç, me aftësi të kufizuara.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts